ecocirc PRO

OPIS OGÓLNY

Lowara ecocirc PRO są wysokosprawnymi pompami do ciepłej wody, które posiadają sprawdzoną konstrukcję bezwałowego silnika sferycznego z technologią ECM i stałym magnesem. Taka konstrukcją zapewnia najwyższą sprawność i niski poziom hałasu przy rozsądnej cenie zakupu.

Ecocirc PRO posiada automatyczny tryb odpowietrzania i osłonę termiczną jak również opcjonalnie ustawianie zegara oraz temperatury.

Pompy te mogą być przeznaczone zarówno do domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Są one zgodne z regulacjami dotyczącymi wody pitnej a poprzez obieg wody do picia zapewniają skuteczną ochronę przeciw legionelli. Obieg ciepłej wody zapewnia, że ciepła woda jest dostępna natychmiast nawet w najdalej oddalonym kranie.

 Dostępne są modele:

 • o prędkości stałej
  – Sensor temperatury zapewniający utrzymanie wybranej temperatury wody w instalacji. Pompa jest wyłączana automatycznie, gdy temperatura wody osiągnie zadaną wartość. Temperaturę można zadać w zakresie 20°C do 70°C za pomocą selektora silnika.
  – Sensor temperatury i zegar zapewniający większe oszczędności energii.
 • o prędkości zmiennej:
  – Optymalne parametry pracy sterowane przez system. Prędkość można zadawać za pomocą selektora na silniku w 7 różnych pozycjach. Pozycja 2 i 3 (ECO) zapewnia bardzo niskie zużycie energii.
  – W standardzie zegar umożliwiający konfigurację parametrów. 

 

ZASTOSOWANIE

 

 

 • Cyrkulacja ciepłej wody użytkowej w instalacjach domów jedno- i wielorodzinnych.

 

ZAKRES PRACY

– Maksymalna wydajność: Q: 1 m3/h

– Maksymalna wysokość podnoszenia, H: 3 m

– Temperatura cieczy: 2°C do 65°C

– Maksymalna ciśnienie robocze: 10 bar

 

ZAKRES STOSOWANIA